Makale Çeviri

Makale Çeviri

10 Haziran 2015 3 dk

NOVA’ya gönderilen akademik makaleler, aynı zamanda çeşitli üniversitelerin öğretim üyesi kadrosunda yer alan akademisyenlerce yabancı dillere çevrilir ve ardından makale iki aşamalı kalite kontrolünden geçer.

Yalnızca bilim insanlarına özel NOVA’nın sunduğu akademik makale çeviri hizmetleri, hazırladığı bilimsel makalelerin uluslararası hakemli dergilerde yayımlanmasını arzu eden onlarca akademisyen tarafından büyük ilgi görüyor. Her gün artan sayıda akademisyenle çalışmalarını ana dillerinde hızlı ve rahat bir şekilde tamamlayıp NOVA Dil Hizmetleri’ne gönderiyor, hem zamandan hem paradan tasarruf sağlıyor.

Akademik çeviri konusunda sizinle aynı bilim dalında çalışmalar yürüten, teknik bilgilerinden şüphe duymayacağınız akademisyen tercüman kadrosundan faydalanmaya ne dersiniz? NOVA’nın akademik çeviri kadrosunda her biri kendi bilim dalında aktif rol oynayan, en az iki dilde araştırmalar yapan ve hakemli dergilerde halihazırda yayınlanmış makaleleri bulunan çevirmenler yer alır.

Makalenizde yer alan ve bilim dalınıza özgü terimlerin yabancı dillerdeki karşılıklarını bulmak NOVA Tercüme için hiç zor değil. Üstelik teslim edilen makale çevirileri ana dilde hazırlanmışçasına kusursuzdur. Yine de çeviride değişiklik veya düzeltme talep ederseniz editörlerimiz makalenizi ve çevirisini bir kez daha kontrol edebilir. Çeviri sürecinden en başarılı sonuçların alınabilmesi için NOVA’ya makaleniz hakkında önemli ayrıntıları bildirebilirsiniz.

İngilizce Makale Çeviri Alanında Verdiğimiz Hizmetler

  • Hakemli dergilere makale tercümesi
  • Araştırma raporu tercümesi
  • Makale özeti tercümesi
  • Olgu sunumu tercümesi
  • Referans araştırma tercümesi
  • Transkript tercümesi
  • Diploma tercümesi
  • Bitirme tezi tercümesi
  • Redaksiyon
  • Yeniden yazım

NOVA Tercüme ile çalışan akademisyenler arasında yerinizi alın ve yorucu kariyer merdivenlerini tırmanırken bütçenize uygun fiyat teklifleri sunan NOVA desteği ile rahat edin.

İngilizce makale çeviri veya diğer alanlarda yazılmış ve çevrilmesi gereken belgeniz olduğunda [email protected] adresimize durumu bilgilendiren kısa bir e-posta gönderebilir veya +90 312 428 04 84 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tepe Prime A Blok A-28 Dumlupınar Bulvarı No:266 (Eskişehir Yolu 9. km) Çankaya, Ankara büromuza da gerçekleştireceğiniz ziyaretlerde belgelerinizi teslim edebilir, en kısa sürede kusursuzca hazırlanan çevirilerinizi teslim alabilirsiniz.

Son olarak sektördeki deneyimlerimize dayanarak sizler için hazırladığımız Çeviri Satın Almada 10 Altın Kural ve Akademik Yazarlık ve Yayımcılıkta 10 Altın Kural adlı kılavuzlarımıza göz atmanızı öneriyoruz.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen