ATR Belgesi Tercümesi

ATR Belgesi Tercümesi

16 Şubat 2018 3 dk

ATR Belgesi Çevirisi

NOVA olarak vermekte olduğumuz tercüme hizmetlerini profesyonel, kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmak için büyük bir çaba harcıyoruz. Kurulmuş olduğumuz günden beri vermekte olduğumuz tercüme hizmetlerine sürekli yenilerini eklemekteyiz. ATR belgesi tercümesi de tercüme hizmeti vermiş olduğumuz alanlara dahil ettiğimiz yeni bir hizmettir. ATR Belgesi tercümesini uzman ve deneyimli yeminli tercüman kadromuz ile sizlere sunmaktayız.

ATR dolaşım belgesi olarak da adlandırılan ATR belgesi, Türkiye ve Avrupa ülkeleri arasında imzalanmış olan Gümrük Birliği anlaşması kapsamında düzenlenen bir evraktır. Bu belge, ihracatçı firma tarafından, serbest dolaşım halinde bulunan ticari ürünlerin gümrük muafiyetinden yararlanması amacı ile düzenlenir. ATR dolaşım belgesi Güney Kıbrıs hariç Avrupa Birliği üyesi ülkelere yapılan ihracatlar için verilmektedir. ATR dolaşım belgesine sahip mallar için gümrükte vergi ödenmez. ATR belgesi tercümesi yurt dışına yapılan ihracat işlemlerinde gerekli bir evraktır.

NOVA olarak, ATR Belgesi tercümesini, konusunda uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmetinizdeyiz. ATR belgesi resmi bir evraktır. Bu sebeple bu belgenin tercümesinin eksiksiz ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

ATR Belgelerinin Yeminli Tercümesi

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti şirketimiz, günlük işlerinizin devamı için son derece önemli olan belgelerin hedef dile tercüme edilmesi konusunda titiz bir ekip çalışması sergiler. Yurt dışına gidecek resmi evraklar ve ATR Belgeleri için de yeminli tercüme hizmeti vererek işlerinizin aksamamasını sağlarız.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen