novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların yıllardır #1 numaralı tercüme bürosu tercihi olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen

Kalite Güvenceli

En İyi Tercüme Bürosu

En iyi tercüme bürolarını mı arıyorsunuz? Uzman yeminli tercüman kadrosuna sahip NOVA ile çalışarak çevirideki en üstün kaliteyi yakalayın. Üstelik en uygun koşullarda!

  • Proje Yönetim Sistemi
  • Güleryüzlü Hizmet
  • Ahlaklı Fiyatlandırma
  • Gizlilik Kurallarına Uyum
  • Kurumsal Hizmet Sözleşmesi
  • İndirim Fırsatları
tercüme büroları
en iyi tercüme

25k+

Mutlu Müşteri

Profesyonel Tercüme Hizmetleri

Tercüme bürosu anlayışınızı değiştiriyoruz!

tercüme büroları

Şeffaf Fiyatlandırma Politikası

Kaynak metinde türe bağlı olarak, kelime başı veya karakter başına uyguladığımız fiyatlandırma yöntemimiz ile tercüme projelerinizin başlangıcında maliyetinizi bildiriyoruz.

en iyi tercüme bürosu

Detaylı İnceleme Süreci

Tercüme süreci öncesi ve sonrası uyguladığımız detaylı kontrol ve inceleme süreçleri ile, hedef metinde akıcılık, stil ve dilbilimsel açılardan kusursuzluk sağlıyoruz.

ankara tercüme bürosu

Dil Uzmanlarının Seçimi

Farklı uzmanlık alanlarında hazırlamış olduğumuz zorlayıcı deneme çevirileri ve alan bilgisini sorgulayan tercüme testleri ile kaynak seçimi süreçlerimizi güvenceye alıyoruz.

antalya tercüme bürosu

Tercüme Proje Yönetimi

Kurumsal hafıza yönetimini hedef alan yönetim sistemimiz ile, tercüme projelerinize ilişkin tüm detaylar yönetim yazılımımızda kayıtlı tutulur ve size özel tutarlı hizmet sunumu yapılır.

izmir tercüme bürosu

Ölçeklenebilir Servis Sunumu

Tek paragraflık bir metinden binlerce sayfalık dokümantasyona kadar ölçekleyebildiğimiz hizmet anlayışımız ile, boyutuna bakmaksızın kalite süreçlerimizi eksiksiz uyguluyoruz.

Tercüme Bürosu Yorumları

Google üzerinden hakkımızda yorum
bırakan kullanıcıların sesine kulak verin.

çeviri bürosu yorum
Gözde V.Kurumsal

Avrupa Birliği projelerimizin en önemli ayaklarından biri olan teknik raporların tercümesinde yıllardır çalıştığımız tercüme bürosu. Süreçlere son derece hakimler ve işlerinde gerçekten iyiler.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
Mehmet T.Bireysel

İnternet üzerinden acil tercüme ihtiyacım için arayıp bulmuştum kendilerini. Öncelikle güler yüzlüler ve işimi hızlıca teslim ettiler. Sonuçtan gayet memnunum.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
R. KalınKurumsal

Ankara’daki tercüme büroları arasında bir numaralı hizmeti sunan tercüme bürosu. Eğitimli proje yöneticileri ve şeffaf fiyatlandırma süreçleri ile kaliteli hizmet sunuyorlar.

Google
novanovanovanovanova

Yüzlerce sayfalık ihale dokümanlarının noter tasdikli bir şekilde tercüme süreçlerinin yetişmesi gerekiyordu. Personelin özverili çalışması sayesinde işimizi yetiştirebildik.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
S. AlbayrakKurumsal

Yatırımcılarımız ile her yıl paylaştığımız yıllık finansal ve faaliyet raporlarımızın tercümelerinde güvenle çalıştığımız büro. Kurumsal terminolojiye hakim ve profesyonel hizmet sundular.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum

Yıllık kurumsal raporlarımızın çevirisi konusunda yıllardır nova ile işbirliği yapıyoruz. Her konuda müthiş yardımcı bir ekipleri var. Teşekkürler.

Google
novanovanovanovanova
simultane ekipman
Yeminli Tercüman

Türkiye’nin Tercüme Bürosu

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere, Türkiye’nin her noktasına noter tasdikli ve yeminli tercüme alanlarında hizmet veriyoruz. Tüm illere kargo seçeneği ile adrese teslim işler sunan online tercüme bürosu NOVA ile 7/24 iletişim kurun, rekabette bir adım önde olun.