ankara tercümeankara tercüme bürosuankara tercüme bürolarınova tercüme ankaraankara çeviri

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Ankara’daki tercüme büroları arasından en güvenilir ve en kurumsal firmayı mı arıyorsunuz. NOVA ile çalışarak en uygun koşullarda en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen

Kalite Güvenceli

Ankara Tercüme Merkezi

Ankara’nın her yerine hizmet veren çeviri bürosu ile Kızılay, Tunalı, Mustafa Kemal, Bahçelievler, Balgat, Kavaklıdere, Çankaya, Emek ve Beştepe gibi lokasyonlardan kolay erişim.

  • Proje Yönetim Sistemi
  • Güleryüzlü Hizmet
  • Ahlaklı Fiyatlandırma
  • Gizlilik Kurallarına Uyum
  • Kurumsal Hizmet Sözleşmesi
  • İndirim Fırsatları
tercüme büroları
Ankara tercüme

25k+

Mutlu Müşteri

ankara simultane tercüme
Noter Tasdikli Tercüme

Ankara Yeminli Tercüme

Başta Mustafa Kemal, Tunalı Hilmi, Çankaya, Ümitköy, Ulus, Balgat, Bahçelievler olmak üzerine Ankara’nın tüm noktalarına yeminli tercüme teslimi. Noter tasdik işlemlerini adınıza tamamlayıp, adresinize teslim seçeneği sunuyoruz.

Tercümanlık Ofisi

Ankara Tercüme Bürosu
ile işleriniz güvende!

Amlara tercüme büroları

Şeffaf Fiyatlandırma Politikası

Kaynak metinde türe bağlı olarak, kelime başı veya karakter başına uyguladığımız fiyatlandırma yöntemimiz ile tercüme projelerinizin başlangıcında maliyetinizi bildiriyoruz.

en iyi tercüme bürosu

Detaylı İnceleme Süreci

Tercüme süreci öncesi ve sonrası uyguladığımız detaylı kontrol ve inceleme süreçleri ile, hedef metinde akıcılık, stil ve dilbilimsel açılardan kusursuzluk sağlıyoruz.

ankara tercüme bürosu

Dil Uzmanlarının Seçimi

Farklı uzmanlık alanlarında hazırlamış olduğumuz zorlayıcı deneme çevirileri ve alan bilgisini sorgulayan tercüme testleri ile kaynak seçimi süreçlerimizi güvenceye alıyoruz.

antalya tercüme bürosu

Tercüme Proje Yönetimi

Kurumsal hafıza yönetimini hedef alan yönetim sistemimiz ile, tercüme projelerinize ilişkin tüm detaylar yönetim yazılımımızda kayıtlı tutulur ve size özel tutarlı hizmet sunumu yapılır.

izmir tercüme bürosu

Ölçeklenebilir Servis Sunumu

Tek paragraflık bir metinden binlerce sayfalık dokümantasyona kadar ölçekleyebildiğimiz hizmet anlayışımız ile, boyutuna bakmaksızın kalite süreçlerimizi eksiksiz uyguluyoruz.

Tercüme Bürosu Yorumları

Ankara’daki çeviri şirketleri hakkındaki yorumlarımıza bakın
Sizler de mutlu müşterilerimize katılmak ister misiniz?

çeviri bürosu yorum
Gözde V.Kurumsal

Avrupa Birliği projelerimizin en önemli ayaklarından biri olan teknik raporların tercümesinde yıllardır çalıştığımız tercüme bürosu. Süreçlere son derece hakimler ve işlerinde gerçekten iyiler.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
Mehmet T.Bireysel

İnternet üzerinden acil tercüme ihtiyacım için arayıp bulmuştum kendilerini. Öncelikle güler yüzlüler ve işimi hızlıca teslim ettiler. Sonuçtan gayet memnunum.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
R. KalınKurumsal

Ankara’daki tercüme büroları arasında bir numaralı hizmeti sunan tercüme bürosu. Eğitimli proje yöneticileri ve şeffaf fiyatlandırma süreçleri ile kaliteli hizmet sunuyorlar.

Google
novanovanovanovanova

Yüzlerce sayfalık ihale dokümanlarının noter tasdikli bir şekilde tercüme süreçlerinin yetişmesi gerekiyordu. Personelin özverili çalışması sayesinde işimizi yetiştirebildik.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum
S. AlbayrakKurumsal

Yatırımcılarımız ile her yıl paylaştığımız yıllık finansal ve faaliyet raporlarımızın tercümelerinde güvenle çalıştığımız büro. Kurumsal terminolojiye hakim ve profesyonel hizmet sundular.

Google
novanovanovanovanova
çeviri bürosu yorum

Yıllık kurumsal raporlarımızın çevirisi konusunda yıllardır nova ile işbirliği yapıyoruz. Her konuda müthiş yardımcı bir ekipleri var. Teşekkürler.

Google
novanovanovanovanova

Kızılay Tercüme Bürosu

Kızılay’daki tercüme büroları arsında kayıp mı oluyorsunuz? Ankara’nın merkezinde noter tasdikli ve yeminli tercüme hizmetimizle sizlerin yanındayız.

Mustafa Kemal Tercüme Bürosu

Ankara’da Mustafa Kemal’de güvenilir tercüme bürosu ihtiyaçlarınız için NOVA ile çalışarak hem kaliteli hem de bütçe dostu tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Tunalı Tercüme Bürosu

Ankara Tunalı Hilmi’de tercüme bürosu ihtiyaçlarınız için bize haftanın 7 günü yazabilir ve hafta içi telefon üzerinden yardım alabilirsiniz.