İş Görüşmeleriniz NOVA ile Kolaylaşıyor

İş Görüşmeleriniz NOVA ile Kolaylaşıyor

NOVA, çok uluslu konferanslar başta olmak üzere, saha ziyaretlerinde, komite toplantılarında veya benzeri diğer toplantılarda, ister simültane ister ardıl şekilde olsun ihtiyaç duyulan sözlü tercüme hizmetini müşterilerinin ihtiyaçlarına göre mükemmel bir şekilde sunmaktadır.

Şirketimiz, yerli ve yabancı pek çok kurumsal ve bireysel müşterisinin çeviri ihtiyaçlarına doğru, isabetli, müşteri odaklı ve belirtilen süreye sadık kalarak hizmet vermektedir.

Time dergisi, Türkiye üzerine özel bir yazı dizisi hazırlamak üzere araştırmalarını yapmak için Türkiye’ye geldiğinde “sözlü çeviri” hizmetini NOVA Dil Hizmetlerinden almıştır.

Türkiye Uluslararası Uyuşturucu ve Organize Suçlarla Mücadele Akademisi (TADOC) de, uluslararası eğitimleri için güvenilir bir çevirmen ihtiyacını, yetenekli çevirmen kadrosuna sahip NOVA aracılığıyla karşılamıştır.

NOVA; dilin, bir kültüre ait bütün değerleri bünyesinde barındırdığı bilinciyle çeviri yapılan dile en iyi şekilde hakim, o dile ait kültürü tanıyan ve aynı zamanda çeviri yapılacak konu hakkında deneyime sahip nitelikli profesyonel çevirmenler tarafından çeviri hizmeti sunmaktadır.