Türkiye’nin Tercüme Bürosu

Türkiye’nin Tercüme Bürosu

6 Şubat 2018 3 dk

Globalleşen dünyamızda en çok ihtiyaç duyulan şeylerden biri de hızlı ve doğru tercümedir. Sosyal ve ekonomik yaşamın gereksinimlerini kaliteli hizmetleriyle karşılayan NOVA Tercüme, Türkiye’nin her noktasına 7/24 kesintisiz tercüme hizmeti vermektedir.

Edremit’ten Erciş’e Kadar Engelsiz İletişim
Çeviri alanında nitelikli projelere katkı sunarak sektörün itibarlı şirketlerinden biri konumunda bulunan NOVA, sadece İstanbul, Ankara, İzmir’de değil, Türkiye’nin dört bir yanından birçok yazılı ve simultane çeviri projesini başarı ile tamamladı.

Şirketimiz, e-posta, kargo veya kurye yoluyla Türkiye’nin her yerine ücretsiz iş teslimi yapmakta, kısa çevirilerinizi aynı gün içerisinde teslim etmektedir. Tıbbi tercümeden simultane çeviriye, teknik tercümeden akademik çeviriye kadar çok farklı alanda hizmet veren NOVA, ekonomik tercüme fiyatları ile de müşterilerinin güvenini kazanmıştır.

Ardahan’dan Kırklareli’ye kadar uzanan hizmetlerimizde teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanır, Whatsapp ya da e-posta yolu ile gelen işleri çok hızlı bir şekilde tamamlayarak müşterimize ulaştırırız. Güçlü teknolojik altyapımız ile bize tüm Türkiye’den ulaşabilir ve dünya üzerinde konuşulan her dilde yeminli tercüme hizmeti alabilirsiniz.

Teknik Metinlerde Çeviri Hizmeti
Yaptığımız tercüme çalışmalarında yanlış anlaşılmalara ve eksikliklere yer vermemek için işlerimizi ekip çalışması içinde yürütürüz. Yapılan tüm çeviriler yerelleştirme uzmanlarımız ve editörlerimiz tarafından kontrollerden geçirildikten sonra teslim edilir. Acil tercüme işlemine ihtiyaç duyduğunuz teknik metinlerde de size online hizmet sunmamız mümkündür. Tüm ekibimiz hatadan kaçınmak ve işini titiz bir şekilde yapmak için var gücüyle çalışır. Çeviri ihtiyaçlarınız konusunda Türkiye genelinden ulaşarak hızlı hizmet almanız mümkündür.

Tercüme ihtiyacınız var ve hızlı, güvenilir, uygun fiyatlı bir tercüme bürosu arıyorsanız, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, profesyonel çevirmen ve editör kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen