Rusça Tercüme

Rusça Tercüme

24 Mart 2012 3 dk

Rusya ile Türkiye enerji başta olmak üzere yoğun ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel ilişkilere sahiptir.

Rusça aynı zamanda İngilizceden sonra en çok tercih edilen yabancı dillerden biridir.

Rusça; ticaret, bilim, finans, hukuk, iletişim, kültür sanat, popüler kültür, diplomasi, iş dünyası gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır.

NOVA, pek çok alanda dünyayla entegre, güçlü ilişkiler geliştirmiş ülkemizde, uzun yıllardır Rusça dilinde profesyonel çözümler sunan bir adres olmuş, resmi veya özel birçok şirket, kurum, kuruluş ve kişilerin çözüm ortağı haline gelmiştir.

Profesyonel Rusça Tercüme Hizmeti

Bizi tercih eden yüzlerce memnun müşterimizden aldığımız güç ve uygun fiyat avantajları ile yüksek kalitede Rusça tercüme hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Rusça-Türkçe, Türkçe-Rusça tüm çeviri projeleriniz, vizyonumuz ve misyonumuzda belirtilen prensipler çerçevesinde ele alınır. Her zaman yüksek standartlarda sonuca ulaşmak hedeflenir.

NOVA’nın Rusça yeminli tercümanları, lisans ve lisans üstü düzeyde üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Rusçaya ana dili gibi hakim, disiplinler arası bilgi birikimine sahip, Türkçe dil bilinci gelişmiş ve gerekli teknik terminolojik altyapıya aşina, metinleri bağlamı çerçevesinde değerlendirme becerisine sahip deneyimli çevirmenlerden oluşmuştur.

Rusça-Türkçe, Türkçe-Rusça tercüme; enerji, teknik, hukuk, finans, mühendislik, savunma, edebiyat gibi alanlarda; her tür resmi belgenin Rusça yeminli ve noter tasdikli tercümesini, yazılı veya sözlü hizmetlerini kapsar.

Size veya kurumunuza gelen kısa bir mektuptan, uluslararası hukuki metinlere, tanıtım broşüründen, akademik hakemli dergi yazılarına kadar tüm çalışmalarda profesyonel destek sunmaktayız.

Titiz bir çalışmayla ortaya çıkan bütün Rusça çeviri metinleri ana dili Rusça olan (native speaker) editörlerimiz tarafından kontrol edilir.

Tüm Rusça tercüme projelerinde ilk aşamadan itibaren taahhüt ettiğimiz gizlilik prensipleri proje tesliminin sonrasında da devam eder.

Çeviride tutarlık sağlamak, hız kazanmak için “çeviri araçları”, yani bilgisayar destekli çeviri yazılımları (CAT) kullanılır.

Çözüm ortağınız NOVA, uzman proje koordinatörleri, çevirmen ve editörleriyle “kaliteli hizmet”, “zamanında teslimat” ve “en uygun fiyat” politikasıyla her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.

Biz hem sizin dilinizi hem de onların dilini konuşuyoruz. Güvenilir, zamanında ve doğru Rusça tercüme konusunda bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin…

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen