Fransızca Tercüme

Fransızca Tercüme

24 Mart 2012 3 dk

Avrupa Konseyi, Birleşmiş Milletler (BM), Avrupa Birliği (AB) ve NATO’nun resmi dillerinden biridir.

Fransızca, ticaret, finans, sosyal bilimler, iletişim, kültür sanat, popüler kültür, iş dünyası gibi pek çok alanda yaygın olarak kullanılan bir dildir.

Türkiye, Fransa ile ekonomik, siyasal, sosyal ve kültür sanat alanında etkileşim içindedir. Türkiye ile karşılıklı iş ilişkilerine sahip pek çok Fransız firması bulunmaktadır.

NOVA, Fransızca dilinde profesyonel çözümler sunan bir adres olmuş, resmi veya özel birçok şirket, kurum, kuruluş ve kişilerin çözüm ortağı haline gelmiştir.

NOVA’da Fransız tercüme projeleriniz, vizyonumuz ve misyonumuzda belirtilen prensipler çerçevesinde ele alınır. Her zaman yüksek standartlarda sonuca ulaşmak hedeflenir.

NOVA’nın Fransızca tercümanları, lisans ve lisans üstü düzeyde üniversitelerin Fransız Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun, Fransızcaya ana dili gibi hakim, disiplinler arası bilgi birikimine sahip, Türkçe dil bilinci gelişmiş ve gerekli teknik terminolojik altyapıya aşina, metinleri bağlamı çerçevesinde değerlendirme becerisine sahip deneyimli çevirmenlerden oluşmuştur.
Fransız çeviri, teknik, hukuk, finans, mühendislik, savunma, edebiyat gibi alanlarda; her türlü resmi belgenin Fransızca noter tasdikli tercümesini yazılı veya sözlü tercüme hizmetlerini kapsar.

Neden NOVA Tercüme

Size veya kurumunuza gelen kısa bir mektuptan, uluslararası hukuki metinlere, tanıtım broşüründen, akademik hakemli dergi yazılarına kadar tüm çalışmalarınızda profesyonel destek sunmaktayız.
Titiz bir çalışmayla ortaya çıkan bütün Fransızca çeviri metinleri ana dili Fransızca olan (native speaker) editörlerimiz tarafından kontrol edilir.

Tüm projelerde ilk aşamadan itibaren taahhüt ettiğimiz gizlilik prensipleri proje tesliminin sonrasında da devam eder.

Çeviride tutarlık sağlamak, hız kazanmak için “çeviri araçları”, yani bilgisayar destekli çeviri (CAT) yazılımları kullanılır.

Çözüm ortağınız NOVA, uzman proje koordinatörleri, çevirmen ve editörleriyle “kaliteli hizmet”, “zamanında teslimat” ve “uygun fiyat” politikasıyla her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetini hedefler.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen