TEİAŞ ve NOVA İş Birliği Hız Kesmeden Devam Ediyor

TEİAŞ ve NOVA İş Birliği Hız Kesmeden Devam Ediyor

18 Mayıs 2018 3 dk

Yazılı tercüme konusunda NOVA ile çözüm ortaklığı yapan, üretilen elektriğin tüketiciye dağıtımını sağlayan ve dağıtım şebekesine aktarımından sorumlu olan Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ); 16-17 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirdiği etkinlikte simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmetlerini şirketimizden aldı.

İki gün süren organizyonda, katılımcılar, Fransızca ve İngilizce yapılan konuşmaları NOVA’nın simultane çeviri hizmetiyle takip etme fırsatı buldular.

NOVA olarak bu önemli etkinlikte yer almaktan ve Türkiye’nin elektrik iletiminden sorumlu olan kurumuna hizmet vermiş olmaktan gurur duymaktayız.

Kablolu ve kablosuz simultane ekipmanların temini konusunda güvenilir, esnek ve ekonomik çözümler sunan NOVA, çok dilli ve geniş katılımlı organizayonlarda eş zamanlı çeviri hizmeti ile daima yanınızda.

simultane çeviri simultane ekipman kiralama simultane tercüman simultane sistem

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen