Antalya’da Simultane Çevirideyiz

Antalya’da Simultane Çevirideyiz

13 Nisan 2018 3 dk

Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın birçok farklı noktasında simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmeti vermeye devam eden NOVA, bu kez de sözlü çevirinin merkezi Antalya’da.

Orman Bakanlığı tarafında 9 – 13 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen etkinlikte İngilizce – Türkçe simultane tercüme hizmeti verdik. Etkinlik süresince eğitim, bilgi aktarımı ve sunumlar katılımcılar tarafından ilgiyle takip edilirken bütün program NOVA’nın profesyonel çevirmen kadrosu tarafından başarılı bir şekilde çevrildi.

NOVA olarak, profesyonel simultane çevirmen kadromuz, uzman teknik personelimiz ve son teknoji sistemlerimiz ile; güvenilir, doğru ve ekonomik simultane tercüme çözümleri sunuyoruz.

Simultane çeviri ve simultane sistem kiralama hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgi almak ve fiyat teklifi talebinde bulunmak için tıklayınız.

simultane çeviri simultane ekipman simultane çevirmen simultane sistem kiralama

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen