Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

14 Şubat 2018 3 dk

Nüfus Kayıt Örneği Tercümesi

Nüfus kayıt örneği, tüm aile fertlerine ilişkin bilgilerin yer aldığı resmi bir belgedir. İl ya da ilçe nüfus müdürlüklerinden veya e-Devlet uygulaması ile internetten alınabilen nüfus kayıt örneğinde; aile fertlerinin isimleri, cinsiyetleri, doğum yeri ve tarihleri, medeni durumları, evlenme (boşanma) tarihleri gibi bilgiler yer almaktadır. Yurt dışına seyahat edecek kişilerden vize işlemleri sırasında istenen nüfus kayıt örneğinin, tercümesi ile birlikte sunulması gerekmektedir. Genellikle yeminli tercümesi istenen nüfus kayıt örneğinin tercümesi konusunda NOVA’ya güvenebilirsiniz. Şirketimiz bünyesinde tam zamanlı görev yapan yeminli tercümanlarımız, nüfus kayıt örneğini yeminli tercüme esaslarını gözeterek tercüme etmekte ve onaylayarak teslim etmektedir.

Tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunan NOVA, nüfus kayıt örneği tercümesi dâhil vize ve göçmenlik başvurularında gereken tüm belgelerin yeminli tercümesini titizlikle yapmaktadır. Gizlilik ve güvenlik ilkelerinden ödün vermeyen şirketimiz, her alanda ve konuda üstün tercüme kalitesi ile rakiplerinin arasından sıyrılmakta ve en tercih edilen tercüme bürosu unvanını korumaktadır.

İletişim konusunda bütün teknolojik imkânlardan yararlanan ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren büromuza; telefon, Whatsapp, e-posta yoluyla ya da internet sitemizde bulunan iletişim formu aracılığı ile ulaşabilir, ilettiğiniz tercüme taleplerinin dakikalar içerisinde fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Acil tercüme ihtiyaçlarında da çok hızlı ve kaliteli çözümler üreten şirketimiz, gerektiğinde ücretsiz kargo imkânı da sağlamaktadır.

İngilizce, Almanca, Fransızca ve diğer yaygın dillerde nüfus kayıt örneği tercümesi yapmaktayız. İhtiyacınız halinde yeminli tercüme, noter tasdikli çeviri hizmeti de vermekteyiz.

Müşteri odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız; eksiksiz, güvenilir ve kaliteli tercüme hizmetini deneyimli mütercim-tercüman kadrosu ile uygun fiyatlarla sunmaktadır.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen