Diploma Tercümesi

Diploma Tercümesi

5 Ocak 2018 3 dk

NOVA, kurulmuş olduğu günden beri profesyonel, kaliteli ve hızlı bir tercüme hizmeti sunmaktadır. Pek çok alanda ve farklı dillerde vermiş olduğumuz tercüme hizmetlerimiz arasında diploma tercümesi de yer almaktadır.

Diploma Çevirisi Nedir?

Yurtdışındaki üniversitelerde lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimini tamamlayıp Türkiye’de diploma denkliği almak isteyenler diploma ve not dökümü (transkript) belgelerinin noter tasdikli tercümesini yaptırmaları gerekmektedir.

Bunun yanı sıra, eğitimlerine yurtdışında devam etmek isteyenler de Türkiye’den aldıkları diplomanın yeminli tercümesini kabul aldıkları okula iletmeleri gerekir.

Noter Tasdikli Diploma Çevirisi

Diploma denkliğinde olduğu gibi, kimi kurum ve kuruluşlar diploma ve/veya transkript belgenizin sadece yeminli tercümesini değil, noter tasdikli tercümesini isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda yeminli tercümesi yapılan belgenizin noter tasdik işlemini sizin adınıza ücretsiz olarak takip etmekteyiz.

Yeminli Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Diller

NOVA olarak, tüm dillerde yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. En sık yeminli tercüme hizmeti verdiğimiz diller: İngilizce yeminli tercüme, Almanca yeminli tercüme, Arapça yeminli tercüme, Fransızca yeminli tercüme, İspanyolca yeminli tercüme, İtalyanca yeminli tercüme, Rusça yeminli tercüme başta olmak üzere tüm dillerde yeminli çeviri hizmetimiz bulunmaktadır.

Yeminli ve noter tasdikli tercüme, resmi bir işlemdir. Bu tür çevirilerin mutlaka profesyonellerce yapılması gerekmektedir. NOVA, alanında uzman çevirmen, editör ve koordinatör kadrosu ile diploma çevirisi konusunda güvenilir ve güler yüzlü hizmet sunmaktadır.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen