ankara tercümeankara tercüme bürosuankara tercüme bürolarınova tercüme ankaraankara çeviri

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Türkiye’de yıllardır sayısız simultane tercüme etkinliğinde bulunan deneyimli simultane tercüman ekibimiz ile etkinlikleriniz güvende. İşinizi şansa bırakmayın!

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen

En İyi Simultane Tercüme

Simultane tercüme alanında
20 yıllık deneyim

20 yıldır yerli ve yabancı binlerce kuruluş ve firmanın yurtiçi ve yurtdışı simultane tercüme etkinliklerinde görev alan ekibimiz, bir sonraki etkinliğinize değer katacak.

Bugüne kadar, enerjiden tarıma, politikadan çevreye, mühendislikten sosyal bilimlere kadar kamu ve özel sektörün en önemli kuruluşlarıyle çalışmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Arkasına bu deneyim gücünü alan NOVA ekibiyle simultane tercüme organizasyonlarınız her zaman güvende.

465k
Toplantı katılımcısı
2500+
Etkinlik
200+
Çevirmen
100%
Müşteri Memnuniyeti
simultane ekipman
Simultane Tercüme Ekipmanları

Simultane Çeviri Sistemleri

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere, Türkiye’nin her yerinde son sistem simultane tercüme ekipmanları kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bosch ve Sennheiser markalarıyla alandaki en yeni ve teknolojik toplantı ekipmanlarımızı kullanımıza sunuyoruz.

Simultane Tercüme Sorular

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere, Türkiye’nin
bir çok noktasında hizmet veriyoruz.

Simultane tercüme, yoğun zihinsel süreç ve yüksek konsantrasyon altında yapılan bir iştir. Bu yüzden tüm etkinliklerde dil başına en az 2 çevirmenle görev yapılır.
Simultane tercüme fiyatlandırması genel olarak gün/tercüman başına fiyatlandırılır. Saatlik bir fiyatlandırma bulunmaz. Dillere göre 200 – 450 USD arası değişen fiyatları bulunur.
Simultane çeviri özel ses ve kablosuz teknoloji ile çalışan ekipmanlar vasıtasıyla gerçekleştirilir. Bu ekipmanların arasında çevirmen ve dinleyiciler arsındaki iletişim sağlanabilmesi için ses ekipmanları da bulunur. Simultane çeviri görevi ekipman olmaksızın gerçekleştirilemez.
Evet. Zoom, Microsoft Teams, Cisco Webex gibi çevrimiçi toplantı platformları “simultane tercüme” özelliğini sunmaktadır. Bu platformlar üzerinden toplantılarınızda simultane tercüme sunabiliyoruz. Dilerseniz hem fiziki ortam hem de online yayın olacak şekilde hibrit olarak tercüme hizmeti de sunabilmekteyiz.
Fiyatlandırma konusunda ekibimiz size yardımcı olacaktır. Toplantı düzeni, katılımcı sayısı, toplantının yeri, ihtiyaç duyulan teknolojiler gibi bir dizi farklı değişken üzerinden bir hesaplama yapılmaktadır. En uygun simultane tercüme fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Simultane tercüme alanında altın standart haline gelmiş ekipmanlar olan Bosch simultane sistemler ile toplantılarınızı güçlendiriyoruz.

Simultane Çeviri Referansları

Konferans çevirmenliği ve toplantı
yönetimi alanındaki referanslarımız.

simultane çeviri
Avrupa KomisyonuMisyon Sorumlusu

Türkiye’de düzenlediğimiz toplantılarda, sahne düzeni ve simultane tercüme hizmetleri için NOVA ile çalıştık. Toplantı katılımcılarımızdan çok pozitif dönüşler aldık.

29 Kasım 2022
novanovanovanovanova
simultane tercüman
UNICEFProje Yöneticisi

Simultane çevirmenlerin kaliteleri harikaydı. Normalde kulaklık almam ve İngilizce dinlemeyi tercih ederim. Ancak konuşmacının aksanından dolayı kulaklık takmayı tercih ettim. Çok başarılı bir iş çıkardılar.

13 Mart 2021
novanovanovanovanova

NOVA’dan kiraladığımız simultane ekipmanlarda bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık. Teknik personel ve kullanılan ekipmanlar açısından hep beklentimizi karşıladılar.

29 Temmuz 2022
novanovanovanovanova
simultane tercüme fiyatı
NIRASÜlke Direktörü

Türkiye’de yürüttüğümüz AB projelerinde yaklaşık 10 yıldır hep NOVA ile çalışıyoruz. Toplantılarımızda çevirmenlerin kalitesi konusunda hep olumlu geri dönüşler aldık. AB projelerindeki deneyimlerine her zaman güvenebilirsiniz.

7 Ekim 2022
novanovanovanovanova
referans5
GIZSözleşme Yöneticisi

NOVA ekibi toplantılarımızda her zaman titizlik gösterdi ve sorunsuz şekilde geçmesi için tüm kaynaklarını seferber etti. Türkiye’de simultane tercüme konusunda en güvendiğimiz partnerimiz.

13 Nisan 2023
novanovanovanovanova
referans6
ABD ElçiliğiHesap Yöneticisi

NOVA ekibinden online toplantılarda aldığımız çeviri hizmeti bizi hep mutlu etti. Katılımcılarımızdan aldığımız geri bildirimlerde simultane tercüme konusu hep pozitif taraftaki kalemlerden biri oldu.

2 Şubat 2023
simultane sistemlerinova tercümenova simultanesimultane ekipmansimultane sistem