“Mükemmel çeviri hizmeti için teşekkürler…

“Mükemmel çeviri hizmeti için teşekkürler…

NOVA Tercüme’ye sağladıkları mükemmel çeviri hizmeti için teşekkür ederiz. Artık onlar bizim için yalnızca bir çeviri şirketi değil, bir “çözüm ortağı”.

İngilizce, Fransızca ve Rusça olarak yapılacak olan web sitesi, katalog ve broşür çevirilerimiz için gereken sektörel ve teknik şartların üstesinden NOVA Tercüme geldi. Öte yandan, sözleşmelerde yer alan önemli hukuki ve idari konular gibi özel projeleri ilgilendiren birtakım gerekliliklere ek olarak, banka ve hayati önem taşıyan iş mektupları gibi konularda da çeviri desteği sağladılar. Birçok kurumsal belgenin çeviri süreçlerinin tamamında NOVA Tercüme yanımızdaydı. Zamanında ve yüksek kaliteli çeviri hizmeti sağlama konusunda verdikleri sözlere sıkıca bağlı kaldılar ve süreç boyunca iletişimi korudular. Sonuçları gördükçe onlara olan güvenimiz de arttı.

Ayrıca, ne zaman profesyonel sözlü çeviriye ihtiyacımız olsa, NOVA Tercüme bu ihtiyacı profesyonel ve uzman çevirmenlerle karşıladı. NOVA Tercüme ve TEPE çalışanları arasında kurulan ileri düzey iletişimden oldukça memnunuz. İçtenlikle başarılarının devamını dileriz.

Uğur Bal, TEPE Prefabrik, AŞ. Tepe Grup (bir Bilkent Holding şirketi)