Altyazı Tercümesi

Altyazı Tercümesi

26 Mart 2015 3 dk

NOVA, şirketlere ve bireysel müşterilere altyazı çeviri hizmeti sunmaktadır.

İlgili alanda uzman, altyazı çevirisi ve yazımı konusunda tecrübeli olan tercümanlarımız film, belgesel ve reklam filmleri ile duyma bozukluğu olan kişiler için altyazı çevirisi yapmaktadırlar.

Altyazı nedir?

Altyazı, genellikle ekranın alt kısmında yer alan, bir filmde veya diğer işitsel-görsel materyallerde geçen diyalogların yazılı halleridir.

Yüksek Kaliteli Altyazı Çevirisi

Film, belgesel, reklam filmleri dahil bütün görsel-işitsel materyallerin altyazı çevirisini yapmaktayız. Bütün altyazılar deneyimli altyazı çevirmenleri tarafından yapılır ardından bir editör tarafından kontrol edilir. Müşterilerimizin isteklerine göre altyazıları farklı formatlarda hazırlayabiliriz.

Duyma Bozukluğu Olan Kişiler için Altyazı Çevirisi

Altyazı çeviri hizmetlerimiz arasında, duyma bozukluğu olan kişiler için yapılan altyazı çevirisi de yer almaktadır. Uzman tercümanlar tarafından yapılan altyazı çevirileri editörler tarafından da kontrolden geçmektedir.

Fiyat teklifi almak için ofisimizle iletişime geçiniz.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen