Vizyonumuz

Vizyonumuz

23 Mart 2012 3 dk

NOVA olarak başarılı çalışmalarımızı, gelecek çalışmalarımız için oluşturduğumuz 4 prensibe dayanan vizyonumuza atfediyoruz.

Takım Çalışması: Ekip çalışması şirketimizin temel taşlarındandır. Bizim müşterimiz olduğunuz zaman aynı zaman ekibimizin bir parçası da olursunuz. Şirketimizde, proje yöneticilerimiz ve koordinatörlerimiz kusursuz iş akışı sağlamak için tercümanlarımız, sözlü çevirmenlerimiz ve editörlerimizle sürekli iletişim halinde olurlar. Aynı zamanda, proje yönetimi ekibimizin projenizle ilgili gelişmelerden sizi haberdar edeceğinden emin olabilirsiniz. Böylesi bir işleyiş, ekibimizle müşterilerimiz arasında açık, dürüst ve dostça bir iş birliğinin olmasının, beklentileri fazlasıyla karşılamak için en etkili yol olduğunu kanıtlamıştır.

Liderlik: Müşteri tabanımızı, coğrafik çalışma alanlarımızı ve uzmanlaştığımız sektörleri genişleterek ve böylece yerleşmiş müşteri memnuniyetini daha da ileriye götürerek dil hizmetleri alanında lider olmaya devam edeceğiz. Ayrıca, ekibimizin kişisel liderlik becerilerini atölyeler ve konferanslar aracılığıyla geliştirmeleri için imkânlarımızı arttıracağız.

Yenilikçi Bakış Açısı: Yenilikçi bakış açımıza, adımızda da işaret edilir: NOVA, Latincede “yeni” anlamına gelir. Web-tabanlı çeviri yönetimi sistemleri, bilgisayar destekli çeviri yazılımları ve iletişim süreçleri ve araçları da dâhil olmak üzere şirketimizde uygulayabileceğimiz en yeni teknoloji araçlarını araştırırız. Ayrıca yenilikçi bakış açımız sayesinde, müşterilerimizle sağlam, uzun süreli ilişkiler kurmaya devam ediyoruz.

Güvenilirlik: Yıllardır edindiğimiz binlerce müşterimiz, işimizin kalitesi ve güvenilirliğiyle ilgili olarak bizlere sürekli geri bildirimler vermektedir. Müşteri memnuniyeti anketimize göre müşterilerimiz arasında neredeyse yüzde 100’lük bir memnuniyet oranına sahibiz. NOVA Tercüme olarak güvenilir olmamızın en önemli nedeni gizliliktir. Buna ilişkin müşterilerimizle sözleşme imzalarız.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen