Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

23 Mart 2012 3 dk

Bütün iş dünyasında olduğu gibi, NOVA Dil Hizmetleri de sürdürülebilir gelişmenin sadece hükûmetlerin ve sivil toplum kuruluşlarının sorumluluğunda olmadığını ve olmaması gerektiğinin bilincindedir.

Birlikte çalıştığımız insanları ve yaşadığımız dünyayı korumak için kurumsal ve sosyal sorumluluk planımızın bir parçası olarak aşağıdaki hedeflerimiz bulunmaktadır:

Karşılıksız Tercüme/Sözlü Çeviri: NOVA Dil Hizmetleri, kişilere ve yardım kuruluşlarına dil hizmetleri konusunda yardımcı olurken bir yandan da tercümanlarımızın tecrübe kazanmalarını sağlar. Karşılıksız verdiğimiz tercüme/sözlü çeviri hizmeti iki tür tercüman üzerinden yürütülmektedir: geniş tecrübeye sahip, gönüllü deneyimli tercümanlar; ya da üniversitelerin mütercim-tercümanlık bölümlerinden yeni mezun olmuş ve tecrübe kazanmak isteyen tercümanlar.

Burs: Her akademik dönemde NOVA, mütercim-tercümanlık alanında üstün başarı gösteren üniversite öğrencilerine burs sağlar. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Bağış Desteği: NOVA Dil Hizmetleri olarak çalışanlarımızı gönüllü işlerde çalışmaları için teşvik ediyoruz. Çalışanlarımızın yaptığı her bir bağış için NOVA, belirlenmiş bir miktarı yıllık olarak çalışanlara verecektir. Ayrıca, çalışanlarımız kendi seçtikleri organizasyonlarda gönüllü çalışmak için her yıl iki gün ücretli izin alabilir.

Eşit fırsat veren işveren: Şirket politikası olarak, başvuru yapanlar arasında yaş, ırk, cinsiyet, cinsel yönelim veya medeni durum ayrımı yapılmaz. Adaylar, akademik başarıları, önceki iş deneyimleri ve vasıflarına göre değerlendirilir.

Çevre: Doğal kaynaklarımızın sürdürülebilirliğine katkıda bulunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Enerji tasarrufu sağlayan elektronikleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımız; su, enerji ve gaz tüketimini azaltmanın katkı sağlayacağının bilincinde. Her fırsatta geri dönüşüm yapmaya çalışıyor ve ofisimizdeki atık miktarını en aza indiriyoruz. NOVA Dil Hizmetleri olarak, önemli bir başka nokta da çalışanlarımızın hepsinin işe yürüyerek ya da toplu taşıma araçlarıyla gelmesi ve NOVA’nın çevre üzerindeki olumsuz etkisini azaltmasıdır.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen