Veteriner Kontrol Enstitüleri Ziyaretlerinde Sözlü Tercüme ve Refakat Hizmeti

Veteriner Kontrol Enstitüleri Ziyaretlerinde Sözlü Tercüme ve Refakat Hizmeti

14 Mayıs 2015 3 dk

13 Nisan Pazartesi gününden başlayarak 22 Nisan Çarşamba gününe kadar T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ile Avrupa Birliği ortaklığıyla yürütülen “Veteriner Hizmetleri Strateji Belgesinin Hazırlanması İçin Teknik Yardım Projesi” kapsamında Samsun’dan başlayarak İzmir, Adana, Erzurum, Elazığ ve Konya illerindeki Veteriner Kontrol Enstitülerinde tam gün İngilizce sözlü tercüme ve refakat hizmeti verdik.

veterinerlik çevirisi, sözlü tercüme

Proje dahilinde İtalya’nın Perugia şehrindeki Zooprofilattico Sperimentale Umbria E Marche Enstitüsü’nden Türkiye’ye gelen Veteriner Hekim Marco Sensi’nin gerçekleştirdiği temaslarda çeşitli laboratuvarlar ve birimler gezildi.

veterinerlik tercümesi, simultane tercüme

Samsun Atakum Veteriner Kontrol Enstitüsü, İzmir Bornova Veteriner Kontrol Enstitüsü, Adana Çukurova Veteriner Kontrol Enstitüsü, Erzurum Palandöken Veteriner Kontrol Enstitüsü, Elazığ İzzetpaşa Veteriner Kontrol Enstitüsü ve son olarak Konya Meram Veteriner Kontrol Enstitüsü çeşitli günlerde gezilerek Türkiye’deki veterinerlik çalışmaları kapsamında yürütülen deneyler ve operasyonlar konuşuldu.

veteriner çeviri, simultane çeviri

Numune Kabul birimlerinden başlanarak enstitü müdürleri, müdür yardımcıları ve uzman veteriner hekimlerle birlikte nekropsi, otopsi, patoloji, viroloji, bakteriyoloji, parazitoloji, arı hastalıkları, gıda kontrol, biyogüvenlik, deney hayvanları, toksikoloji ve kanatlı hastalıkları laboratuvarları incelendi.

veteriner tercümesi, ardıl tercüme

Veteriner Hekim Marco Sensi Türkiye’deki veteriner kontrol enstitülerinin yoğun ve titiz çalışmaları sonucu hayvan sağlığı konusunda büyük ilerlemeler kat edildiğinin altını çizdi.

Görüşmeler sırasında İngilizce sözlü çeviri ve refakat hizmeti veren NOVA, söz konusu alandaki deneyimleri sayesinde projeyi başarı ile tamamladı.

Ziyaretler boyunca gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı Samsun Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Uzman Veteriner Hekim İsmail Aydın’a, İzmir Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Uzman Veteriner Dr. Necdet Akkoca’ya, Adana Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Uzman Veteriner Hekim Ömer Akmaz’a, Erzurum Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Dr. Biray Okumuş’a, Elazığ Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Veteriner Hekim Ünal Kılınç’a ve Konya Veteriner Kontrol Enstitüsü Müdürü Veteriner Dr. Fadime Yalçın’a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen