Türkiye Tohum Teknolojileri Fuarında Sözlü Çeviri Hizmeti Verildi

Türkiye Tohum Teknolojileri Fuarında Sözlü Çeviri Hizmeti Verildi

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) öncülüğüyle, Türk Tohumculuk Sektörü’nün en önemli buluşma alanlarından birisi olan “Türkiye Tohum Teknolojileri Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı” İstanbul WOW Hotel’de 8-9-10 Ocak 2015 tarihlerinde dördüncü kez düzenlendi.

Türk tarımı ve tohumculuğunun önemli kurum, kuruluş ve firmalarının deneyimlerini ve bilhassa tohumculuğumuzun teknoloji bağlamında geldiği aşamaları paylaşma imkanını sunan fuar süresince; NOVA Tercüme olarak geniş bir çevirmen ekibiyle İngilizce, Rusça ve Çince dillerinde hem ardıl hem de simultane tercüme hizmeti sağladık.

Özellikle NOVA’nın tarım sektöründeki çeviri tecrübesi sayesinde bu alandaki uluslararası organizasyonlarda aranan firma olması bizi de mutlu ediyor.

simultane tercüme

Ülkemiz tarımı ve tohumculuğunun gelişimine gönül veren tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin ve bu alanında faaliyette bulunan tüm firmalarımıza NOVA Tercüme’ye gösterdikleri ilgi ve güven için teşekkür ederiz. Türkiye geliştikçe, bundan en çok bizler mutlu oluyoruz.

tercüme