Tarık Ali “Özgür Sesler” söyleşisinde

Tarık Ali “Özgür Sesler” söyleşisinde

16 Haziran 2013 3 dk

Çankaya Belediyesi’nin dünyaca ünlü edebiyatçı, düşünür, yazar ve sanatçıları Başkentlilerle buluşturduğu “Özgür Sesler” söyleşilerinin ikincisi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Çankaya Belediyesi’nin dünyaca ünlü edebiyatçı, düşünür, yazar ve sanatçıları Başkentlilerle buluşturduğu “Özgür Sesler” söyleşilerinin ikincisi Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Söyleşiye politik analizleriyle dünya çapında takip edilen Tarık Ali konuk oldu.

Çankaya Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Özgür Sesler” söyleşilerinin ikincisi, edebiyatçı kimliğinin yanı sıra politik analizleriyle de dünya çapında takip edilen Tarık Ali’yi konuk etti. Türkiye’de yaşanan son gelişmeler özelinde dünyada yaşanan direniş hareketlerinin konuşulduğu söyleşide gazeteci-yazar Doğan Tılıç da moderatör olarak Tarık Ali’ye eşlik etti. Her yaştan Başkentli’nin ilgi gösterdiği söyleşi Ezgi Irmak, Yaz Irmak ve Evrim Turan’ın verdiği mini klasik müzik konseriyle başladı.

NOVA, Tarık Ali’nin gerçekleştirmiş olduğu bu söyleşi süresince “simultane tercüme” hizmeti sağladı.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen