Akıllı Simultane Setiyle artık çeviriler daha kolay…

Akıllı Simultane Setiyle artık çeviriler daha kolay…

16 Ocak 2015 3 dk

Sektörün lider kuruluşu NOVA’dan bir yenilik daha. Artık toplantı ve etkinliklerinizde ihtiyaç duyduğunuz simultane çeviri hizmeti için servet ödemenize gerek yok. NOVA tarafından piyasaya yeni sunulan Akıllı Simultane Çeviri (ASÇ) sistemi sayesinde, kısıtlı bütçeye sahip olan müşterilerimiz için harika bir fırsat sunuyoruz.

Özellikle katılımcı sayısının 50‘yi geçmediği ve konuşmacı sayısının çok olmadığı toplantılar için, ASÇ tercüme sistemi imdadınıza yetişiyor. Bu sistem sayesinde, normal bir simultane çeviri toplantı düzeneğinde gerekli olan bir çok bütçe kaleminden kurtulmuş oluyorsunuz. Örneğin bu sistemimizde kabin kurulumuna gerek duyulmuyor. Bununla bağlantılı olarak teknik bir eleman ihtiyacı da ortadan kalkıyor. Sistem ayrıca çok portatif olduğu için, taşınması kolay ve dilediğiniz yere tarafımızdan ulaştırılabiliyor.

ASÇ sistemi sayesinde, simultane çeviri sistemi maliyetlerinizi %40’a varan oranlarda indirmek mümkün. Size özel olarak gerçekleştireceğimiz ücretsiz demo için bizimle irtibata geçebilir ve randevu alabilirsiniz.

simultane çeviri

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen