Otomotiv Tüketicileri Araştırması – Zoom Toplantısı

Otomotiv Tüketicileri Araştırması – Zoom Toplantısı

25 Şubat 2021 3 dk

Zoom üzerinden sağladığımız çeviri hizmetlerine bir yenisini daha ekledik.

Deloitte Türkiye tarafından hazırlanan Otomotiv Tüketicileri 2021 Araştırması’nın sonuçları, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliği ile açıklandı. Toplamda 23 ülkede 24 bin kişinin katılımıyla gerçekleştirilen araştırma, gelecekteki araç tercihleri, alternatif yakıtlı araçlara geçiş ve araç finansman trendleri gibi konularda tüketicilerin beklentilerini gözler önüne seriyor.

Toplantıya; ODD Yönetim Kurulu Başkanı E. Ali Bilaloğlu, ODD Genel Koordinatörü Dr. Hayri Erce, Deloitte Türkiye Tüketim Endüstrisi ve Otomotiv Sektör Lideri Özkan Yıldırım ve Deloitte Global Otomotiv Sektör Lideri Harald Proff konuşmacı olarak katıldı.

ZOOM video konferans formatında gerçekleştirilen toplantı süresince simultane çeviri seçeneği de sunuldu. NOVA olarak Deloitte ve ODD işbirliğinde gerçekleşen bu lansman toplantısında online çeviri hizmetini ZOOM platformu üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmiş olduk. Zoom’da çeviri hizmeti konusunda daha fazla detay için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

ZOOM platformu üzerinden gerçekleştirecek olduğunuz online toplantılarda sizlere tüm dil çiftlerinde uzaktan çeviri desteği sunabilir ve toplantılarınızın daha etkin bir şekilde geçirilmesine katkıda bulunabiliriz.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen