NOVA, GALA 2014 İstanbul Konferansına Katıldı

NOVA, GALA 2014 İstanbul Konferansına Katıldı

27 Mart 2014 3 dk

Çeviri ve lokalizasyon hizmetleri alanındaki lider şirketlerden olan NOVA, bu sene 23-26 Mart 2014 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen “GALA 2014 Business of Language” konferansına katıldı.

GALA, dil sektörü konusunda dünyanın en büyük ticari birliğidir ve dünya çapında düzenlediği etkinliklerle tercüme ve lokalizasyon sektörüne yön vermektedir. GALA program ve organizasyonlarının destek ve katılımcısı olan NOVA, 3 yılı aşkın süredir dernek üyedir.

Her yıl düzenlenen GALA Konferansları, dünya çapındaki lider sektör temsilcilerini,  teknoloji ve sektörün standartları konusunda görüşlerini iletmek üzüre bir araya getirmektedir.

NOVA, GALA 2014 İstanbul Konferansına Katıldı

NOVA, GALA 2014 İstanbul Konferansına Katıldı

NOVA Dil Hizmetlerinin kurucu ortağı Ş.Ahmet SAMAN “GALA 2014 İstanbul’un katılımcıları arasında olmaktan gurur duyuyoruz. GALA; bağımsız, tarafsız bir platform ve lokalizasyon sektörünün soluğudur. Çeviri ve yerelleştirme sektöründe, dil hizmeti sağlayanların başarılı olmasına yardım eden GALA, önemli bir misyonu yerine getirmektedir.”

NOVA’nın diğer kurucu ortağı Serkan DAŞAR ise  “GALA konferansları; yenilikleri görmek, işbirliği yapmak ve lokalizasyon alanındaki yenilikçi yaklaşımları paylaşmak için çok önemli bir platform. Üyelerine ve dil sektörüne, standartları savunarak, bilgi paylaşımında bulunarak ve teknolojiyi ilerleterek destek olmaktadır. GALA 2014 İstanbul’da katılımcı olarak yer almaktan keyif aldık.”

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen