Horizon 2020 Eğitimleri Tamamlandı

Horizon 2020 Eğitimleri Tamamlandı

12 Mayıs 2013 3 dk

Türkiye’nin Avrupa Birliği Çerçeve Programlarından sorumlu TUBİTAK Ulusal Koordinasyon Birimi ile İngiltere menşeili PERA Consulting firması ortaklığıyla düzenlenen FP8 (Horizon 2020) Eğitimlerinin Mayıs ayağındaki sonuncu eğitimi, 9 Mayıs 2013 tarihinde Afyon ilindeki Anemon Hotel’de gerçekleştirildi. Afyon’da görev yapan akademisyen ve iş dünyası temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği eğitim ve tanıtım faaliyetleri tüm gün boyu devam etti. Özellikle Türkiye’nin FP7 süresince karşılaşmış olduğu sorunlar ve elde etmiş olduğu başarıların da tanıtıldığı eğitim faaliyetlerinde, yeni çerçeve programı olan 8. Çerçeve Programı hakkında genel bilgilendirme, başvuru koşulları, uluslararası proje ortağı stratejiler, teklif çağrıları, teklif yazmanın önemi ve özellikle Horizon 2020 bünyesinde sağlanmaya devam edecek olan burs, hibe ve finansmanlar konusunda detaylı bilgiler verildi.

Simultane çeviri Özellikle Türkiye’deki araştırmacı ve iş dünyası temsilcilerinin ciddi fayda sağladığı çerçeve programlarının geçtiğimiz yıldan bu yana süregelen eğitimleri süresince NOVA olarak simultane çeviri hizmeti sağlamaktan ve bu önemli projenin ülkemiz araştırmacı ve girişimcilerine sağladığı faydanın bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz.

Siz de simultane çeviri ihtiyaçlarınız için NOVA ile görüşmeden kararınızı vermeyin: 0312 428 04 84

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen