Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası Sempozyumda Simultane Tercüme Hizmeti verdik

Artvin Çoruh Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından düzenlenen Uluslararası Sempozyumda Simultane Tercüme Hizmeti verdik

5 Nisan 2015 3 dk

Artvin Çoruh Üniversitesi (AÇÜ) Rektörlüğü Nihat GÖKYİĞİT Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleşen, Orman Fakültesi Dekanlığı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Özgür EMİNAĞAOĞLU tarafından hazırlanan ve TÜBİTAK tarafından desteklenen “Scientific and Technological Cooperation Between Turkey and Germany In the Field of Plant Diversity and Biotechnology” isimli çalıştayda İngilizce Türkçe simultane çeviri hizmeti verdik.

Etkinlik süresince orman ekolojisi, ekonomisi ve endüstrisi, iklim değişikliği, bitki ve hayvan çeşitliliği ve sürdürülebilir orman yönetimi vb konularda sunumlar gerçekleştirildi.

Simultane çeviri alanındaki deneyimimiz sayesinde akademik alanda da tercih edilen firma olmak bizi mutlu ediyor.

simultane çeviri

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen