AB KOK Projesi Kapanış Toplantısında NOVA’dan Simültane Tercüme

AB KOK Projesi Kapanış Toplantısında NOVA’dan Simültane Tercüme

10 Haziran 2015 3 dk

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Avrupa Birliği iştirakiyle düzenlenen Kalıcı Organik Kirleticiler (KOK) Tüzüğü’nün Uygulanması için Teknik Yardım Projesi tamamlandı. Kapanış seminerinde NOVA Tercüme’den ilgili konuda uzman simultane tercümanlar görev aldı.

Konuşmacılardan Proje Takım Lideri Prof. Dr. Ivan Holoubek Türkiye’deki KOK yönetmeliği hakkında çeşitli bilgiler verdi. Hava ve çevre kirliliğinin önüne geçilmesi için yapılması gerekenlere dikkat çekti.

simultane çeviri, simultane tercüme

Proje kapsamında gerçekleştirilen toplantılar ve görüşmeler esnasında simultane çeviri hizmetlerinde NOVA Dil Hizmetleri’ni tercih ettikleri için T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na, Niras IC Sp’ye ve Avrupa Birliği’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Diğer çeviri hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için uzmanlık alanlarımıza göz atabilir, yazılı veya sözlü tüm tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

novanovanovanovanova

Google 4,9 / 5
müşteri puanı

Kurum ve kuruluşların profesyonel çeviri ihtiyaçları konusunda yıllardır Türkiye'nin #1 numarası olmaya devam ediyoruz. Siz de bizimle çalışarak markanıza değer katabilirsiniz.

20

Yıllık Tecrübe

50+

dil çifti

100K+

proje / yıl

250+

Çevirmen